7 kolejka WLJ-mecz z ROW Rybnik...

• autor: podbeskidzie99, 2014-09-26 08:46

KONTROWERSYJNY REMIS W RYBNIKU...

ROW RYBNIK 3-3 PODBESKIDZIE 99

W 7 kolejce WLJ nasza druzyna rozegrała mecz z ROW Energetyk Rybnik...Wynik spotkania 3-3.

Bramki dla naszej drużyny zdobywali:

60' K.Gutowski po asyście J.Kwaśny

65' Sz. Gwiazda po asyście D.Mikołajewskiego

80' D.Mikołajewski po asyście K.Gutowski

Skład naszej drużyny:

Zgierski Bolko(Br), Sosna Kamil, Filipowicz Łukasz(C), Jagieła Szymon, Rusin Patryk, Mikołajewski Daniel, Borowski Jakub, Kwaśny Jakub, Gwiazda Szymon Handy Filip, Gutowski Konrad, Kocur Krzysiek(Br), Sulima Krystian, Młynarczyk Michał, Kaczmarzyk Szymon, Piesko Szczepan, Gawor Kacper

Opinia trenera P.Łoś:

Ten mecz zapamiętamy na długo. W pierwszej połowie gra była bardzo wyrównana, składne akcję obu drużyn przynosiły dogodne sytuację bramkowe. Już w piątej minucie mogliśmy prowadzić w tym meczu (sytuacja sam na sam z bramkarzem) a w pod koniec pierwszej połowy to gospodarze trafiają w poprzeczkę naszej bramki. To tylko nieliczne akcję z pierwszej połowy. Do przerwy 0:0. Wychodząc na drugą połowę byliśmy bardzo zmotywowani. Efektem tej motywacji jest dwu bramkowa przewaga w 60min. Konrad Gutowski popisuje się rajdem(0:1) a przytomnie w polu karnym wykańcza Szymon Gwiazda(0:2) ponadto (strzelamy dwie bramki w odstępie 5min.). Jest to mocny cios dla Rybnika. Gra jest pod naszą kontrolą natomiast dochodzi do dziwnych sytuacji np. faulowany Gwiazda pod 16 - tką przeciwnika (nie ma faulu) moim zdaniem ewidentny, akcja zostaje "puszczona" , niekoniecznie faul pod naszą 16 - tka Rybnika (faul jest) hmm..bynajmniej dziwne. Tracimy bramkę na 1:2 na 10min. do końca spotkania. Nadchodzi 80min. tracimy bramkę ze sfg po rzucie rożnym (2:2). Wydawałoby się niemożliwe! Sędzia dolicza 4min. Jak reagujemy? Daniel Mikołajewski w następnej akcji pakuję piłkę do siatki i jest 2:3 dla Górali, Brawo!!!. Euforia, Radość! Ale to nie koniec emocji, 83min. = rzut karny dla Rybnika. Moja opinia - poślizgnięcie się zawodnika Rybnika spowodowana grząską nawierzchnią i/lub z "głodu" aniżeli kontaktem z naszym zawodnikiem!!! Może zmienię zdanie po obejrzeniu nagrania z tego meczu, które będzie dostępne ale czy zmieni to wynik? Nie sądze! Karny 3:3. Koniec meczu! Niesamowite spotkanie! Dziękuję chłopakom za determinację, upór i Drużynę walczącą z przeciwnościami losu do ostatnich minut.

Kolejny mecz naszej drużyny to wyjazd do Żywca na potyczkę z tamtejszym Czarni-Góral Żywiec. To będzie już pierwszy mecz z serii rewanżowej...Spotkanie w Bielsku zakończyło się zwyciestwem naszej drużyny 5-1.